Třída 4.C

4c

Děti by měly mít:

• přezůvky
  • aktovku (penál-ořezané pastelky, guma, obyčejná tužka, NŮŽKY, PRAVÍTKO (na matematiku pravítko s ryskou) PERO, nejlépe se jmenovkou nebo štítkem se jménem, po loňských zkušenostech s četnými ztrátami per, a bombičkové, nikoli gumovací! + zítra tašku na učebnice, pokud by se jim nevešlo vše do aktovky
  • učebnice a sešity – vše prosím obalit, aby z knih nebyly na konci roku salátová vydání J a  podepsat na obal, ne dovnitř.
  • „Vrtiškův deník“ jim dám letos nový – do něj si budeme zakládat pracovní listy, které budou děti získávat v hodině v rámci naší celoroční hry (pouze prac. listy týkající se hry-deník není tak silný, aby si do něj zakládaly všechny pracovní listy, co jim budu dávat navíc), takže se bude jednat spíše o takovou jejich malou „ středověkou kroniku“.
  • Desky, ve kterých si rozdělí košilky podle předmětů – ČJ, AJ, M, PRV. Do těchto košilek (barevně oddělené, aby v tom měly hezky pořádek) si budou zakládat pracovní listy, které nebudeme časem potřebovat a budou si je moci nechávat doma, aby neměly desky přeplněny.
  • Malý oranžový box, který budou mít v lavici (lepidlo, nůžky-pokud nemají v penále a další drobnosti, které budou získávat během dne v rámci celoroční hry, tak aby je měly kam dávat)
  • Na VV-box s temperovými, voskovými, vodovými barvami, LEPIDLO (štítkem označené jméno, podepsané), NŮŽKY (pokud nemají v penále), štětec, paletu, kelímek na vodu, PLENU na lavici a PLÁŠŤ, popř. staré tričko, aby si neumazaly oblečení.
  • TV-tento rok nemají mě, ale p. učitelku Pokornou. Co budou potřebovat? Přezůvky na ven, dovnitř do sokolovny, sportovní oblečení, ponožky na převléknutí, mikinu.