Hrdá škola – Barevný týden 12.-16.2.

Naše škola se připojila k projektu Hrdá škola. Součástí tohoto projektu jsou i společně pořádané akce. Jednou z nich byl barevný týden. Každý den byl ve znamení určité barvy.
Pondělí bylo červené. Byl den před Valentýnem a ta barva k tomu doslova vyzývala. Srdce nás všechny spojilo.
Úterý bylo žluté. Pro nás všechny slunečné!
Středa byla modrá. Ke sluníčku patří přece mrak. A ač bychom všem přáli nebe bez mráčků, tak ten nejkrásnější mrak byl právě u nás.
Čtvrtek byl černý. Původně připravená forma focení – měl být zámek, nebyla. Přituhlo! Zima nás připoutala uvnitř. Na naší škole je 450 dětí. Dostaňte tolik dětí na jednu chodbu. Navíc černá je pro ně oblíbená.  Zúčastnilo se opravdu hodně moc dětí. Bohužel všechny vidět nebylo.
Páteční den byl duhový. Naše škola hýřila barvami a na veselých tvářích dětí bylo vidět, že se jim celá akce líbila.