Březen ve ŠD 1. B – JARO JE TU!

Měsíc březen utekl jako voda a děti ŠD 1. B se rozloučily s paní Zimou a přivítaly jaro. Společně jsme pozorovali změny v jarní přírodě a v okolí zámku hledali probouzející se sněženky a bledule. Nezapomněli jsme na povídání o jarní rovnodennosti. Připomněli jsme si březnové svátky – Mezinárodní den žen, Den učitelů a Březen – měsíc knihy. Kreslili jsme a vyráběli pomocí různých výtvarných technik. Ani na budoucí prvňáčky jsme nezapomněli a vyrobili pro ně dárky k zápisu. Také jsme společně navštívili naše zámecké muzeum, kde jsme se dozvěděli zajímavé informace od paní Šulcové, která nás po celou dobu provázela a my jí moc děkujeme za skvělou prohlídku.  
Celý měsíc byl nabitý různými aktivitami a jak si děti užívaly, poznáte podle fotografií. 🙂
 

You may also like...