Den učitelů – 28. 3. 2019

28. březen je den, kdy učitelé slaví svátek. V dopoledních hodinách na žádné oslavy čas není. Učitelé oslavují svojí prací mezi dětmi. Ty letos mohly svým oblíbeným učitelům napsat přání, poděkování či pár krásných slov. Obálky učitelů se během dne zaplnily krásnými vzkazy. Za ty děkujeme, protože nás to povzbuzuje k další práci.

Odpoledne proběhla velká oslava s našimi bývalými kolegy učiteli, kteří svoji aktivní činnost již ukončili, ale do školy se jednou za rok v tento čas rádi vrací. Pěvecký sbor Jitřenky si pro ně připravil krásné vystoupení. Na konci vystoupení byl i prostor si společně všichni zazpívat lidové písně. Poté se šlo do sborovny popovídat, zavzpomínat při kafíčku a dobrém zákusku. Setkání bylo velmi milé a příjemné. Přejeme všem našim bývalým kolegům hodně zdraví a těšíme se na další setkání.

You may also like...