Duben ve školní družině prvňáčků

Jaro převzalo svou vládu, příroda se zelená, vše krásně kvete.
Duben ve ŠD 1. A a 1. B se nesl ve sportovním duchu a ve znamení velikonočního tvoření. Všichni jsme si připomněli svátky jara – Velikonoce. Vyráběli jsme dekorace, přáníčka, veselé zápichy, četli, povídali o zvycích, tradicích a zúčastnili se zámeckého jarmarku.
Zavítali jsme opět do psychiatrické léčebny k babičkám a ozdobili areál vlastnoručně vyrobenými ozdobami. 
Nezapomněli jsme ani na aktivní pohyb na čerstvém vzduchu a uspořádali si sportovní závody, při kterých jsme se řádně vysportovali a zbavili se zimní lenosti. Sluníčko nás někdy pěkně hřálo a my jsme měli prima náladu.  
Relaxační a odpočinkovou činnost jsme využili k soutěžení ve znalosti dopravních značek a vytváření artefiletiky. 
V rámci Dne Země jsme společně uklidili zahradu u kostela a připomněli si jak je důležité třídit odpad a chránit životní prostředí. Měsíc jsme zakončili “čarodějnickým rejem” a vyrobili čarodějnice, které zdobily naší šatnu ŠD.
 
Tvoření na Velikonoční jarmark

Sportovní aktivity na čerstvém vzduchu

Relaxační a odpočinková činnost

Čarodějnický rej

You may also like...