Florbalové družstvo ZŠ opět „na bedně“

Dne 14. listopadu se zúčastnilo florbalové družstvo ZŠ Kosmonosy, složené z chlapců 2. stupně, okresního kola florbalového turnaje. Turnaj se uskutečnil v nové městské sportovní hale u 5. ZŠ v Mladé Boleslavi. Kromě našeho družstva se okresního kola zúčastnilo dalších patnáct týmů ZŠ okresu Mladá Boleslav. Družstva byla rozlosována do čtyř základních skupin, v nichž se utkala systémem „každý s každým“. Do finálového kola postupoval pouze vítěz skupiny. V naší skupině byla kromě nás družstva 4. ZŠ, 7. ZŠ a Gymnázia Mnichovo Hradiště. Skupinu jsme jasně vyhrály bez ztráty bodu a se skóre 19 : 1. V bráně nás svými zákroky skvěle podržel na poslední chvíli nominovaný Tomáš Dostál z 9.A. Finálová skupina již byla velice vyrovnaná. Největším favoritem bylo družstvo 6. ZŠ, se kterým jsme prohráli těsně 4 : 3. V dalším utkání jsme jednoznačně porazili tým 1. ZŠ Benátky 6 : 1. Poslední utkání, v němž jsme po boji prohráli s 3. ZŠ 2 : 0, tak rozhodlo o konečném 3. místě, které i pan ředitel právem považoval za úspěch.

You may also like...