Konec zimního období ve znamení zeměpisu

Dne 7. února poměřili žáci druhého stupně ZŠ Kosmonosy své dovednosti a znalosti ve školním kole ZeO (zeměpisné olympiády). Do okresního kola ZeO, které se konalo 20. února na Gymnáziu Dr. J. Pekaře v Mladé Boleslavi, postoupili do kategorie 6. ročníků (A): Kurzeja David (6. B) a Šafaříková Justýna (6. A); do kategorie 7. ročníků (B): Kancnýřová Barbora (7. A) a Nedvědová Eliška (7. B); do kategorie 8. a 9. ročníků (C): Petráš Michal (8. A) a Veselý Martin (8. B).
Nejlepší byla letos pro naši školu devátá příčka, které dosáhli rovnou tři žáci: Šafaříková Justýna (z 23 zúčastněných), Petráš Michal (z 22 zúčastněných) a Kancnýřová Barbora (z 19 zúčastněných).
Všem odvážným žákům, kteří se z vlastního zájmu zapojili do ZeO 2018, a to v rámci svého volného času, patří poděkování a gratulace k pěkným výsledkům.
Pevně věříme, že i v následujících ročnících bude naše škola zastoupena tak hojným počtem talentovaných zeměpisců!
Mgr. Daniel Mašín

You may also like...