LEDNOVÉ ZIMOVÁNÍ VE ŠD 1.B

“Tak už je tu zase leden
ten,co vládne sněhem, ledem.”
 
Lednový čas ve školní družině byl pro děti plný vánočních dojmů. V prvních dnech jsme si povídali o Vánocích, děti vyprávěly jaké dostaly dárky od Ježíška. Nakreslili jsme i obrázky a uspořádali výtvarnou soutěž “Můj nejhezčí dárek”.
Tři nejhezčí jsme odměnili. 🙂
Jelikož nám sníh moc nepřál, vytvářeli jsme si zimu jak se patří v prostorách ŠD.
Vyráběli jsme krmítka, sovičky, rukavice a tučňáky z barevných papírů a různých materiálů. Vypravili jsme se i společně s kamarády 1. A na tématickou vycházku do zahrady u kostela. Cílem vycházky bylo krmení ptáčků a pozorování přírody. Jako zpestření jsme se zúčastnili výstavy české stavebnice SEVA v Mladé Boleslavi a k tomu jsme celý týden soutěžili v pexesu. Samozřejmě se věnujeme i relaxačním činnostem, hodně si hrajeme, stavíme z lega, povídáme si a nasloucháme. Máme totiž společné heslo: “tvoření, hraní, zábava – jen tak je dobrá nálada” 🙂 
 
Výtvarná soutěž – kreslení obrázků 

Výtvarná soutěž – vítězové 🙂

Výtvarná soutěž – vítězové 🙂

Krmení ptáčků v zahradě…

Výstava- SEVA

Soutěž v pexesu

Relaxace, hraní….

You may also like...