Měsíčník třídy 8.A – leden

Je za námi první měsíc roku 2018. Hned první školní den tohoto roku, tedy 3.1., jsme se dozvěděli, že pan učitel Šilhán už není ředitelem naší školy, a že byl pověřen vedením školy pan učitel Petráš. S panem učitelem Šilhánem jsme se rozloučili 26.1. na nádvoří, kde mu naše třída předala košík plný gumových bonbonů a jednoho dopisu na rozloučenou. Teď jsme všichni zvědaví, kdo vzejde z konkurzu na ředitele školy a ujme se 1.6. funkce.
V lednu jsme chtěli konečně sehrát odkládané sportovní klání s 8.B, ale bohužel k tomu opět nedošlo a už asi ani nedojde. Důvodem je to, že z „béčáků“ zbyli pouze dva jedinci, kteří se s námi měli čas a chuť utkat. Ostatním se od nového roku změnily termíny kroužků, a tak v pondělí nemají čas. Zkusíme si tedy zasportovat sami a sehrát nějaké utkání v rámci třídy, ale to až poté, co se nám uzdraví téměř půlka třídy.
Naši třídu totiž silně zasáhly horečka a chřipka. V pátek před vysvědčením zbylo v naší třídě pouze 8 odolných jedinců. V pondělí pak někteří dorazili, ale zůstali doma jiní, takže nás bylo 9. Pro vysvědčení si přišlo už 12 jedinců, ale den poté už zase někteří zůstali s horečkou doma. Myslíme na všechny nemocné a přejeme jim, ať se co nejdříve uzdraví.
Poslední lednový den, tak jako každý rok, si žáci odnesli domů výpis vysvědčení. Ze známek měli někteří radost, jiní truchlili. Truchlícím držím palce, aby se na konci roku mohli přidat ke skupině spokojených jedinců. Petra Sodomková, třídní učitelka
 

You may also like...