Námořníci z 5.B

Školní rok se rozjel v naší třídě již na plné obrátky. A co je u nás nového? Z pirátů jsme se přeměnili na námořníky. Nejenže budeme moudřejší, ale letos již odplujeme. Někteří na II. stupeň a jiní na gymnázia. Učení nás pohltilo,  ale i  přesto máme čas na tvoření. Letos se chceme zapojit do soutěže Mladých designérů 2017. Rozhodli jsme se vytvořit to nej..auto budoucnosti. Vloni soutěž vyhráli naši třeťáci, tak zkusíme také štěstí. Největší problém máme ale v tom, jak vybrat autíčko do soutěže. Třída se po dobu dvou výtvarných výchov rozdělila na týmy designérů. A už se tvořilo. Výsledky jsou přímo famózní, ale nedokážeme vybrat ten, který za nás bude soutěžit. Celá třída jsme jeden tým a tak do toho jdeme společně. A co jsme vytvořili?V soutěži zkusíme štěstí, držte nám palce a můžete pro nás i hlasovat. 

You may also like...