Projekt “Hrdá škola”

I naše škola se účastní projektu ” Hrdá škola”. Projekt, díky kterému se oživí studentský život na naší škole uspořádáním alespoň některých aktivit. Na konci roku budou vylosovány  3 školy, které za splnění těchto akcí a vyhrají super ceny. Tyto aktivity budou dělat zúčastněné školy ve stejný den, takže můžete sledovat, jak prožívají tyto dny i ostatní školy. 
Uspořádejte barevný týden a oblečte se celá škola každý den do jiné barvy! Barvy jsme vybrali na jednotlivé dny následující:
Pondělí: červená
Úterý: žlutá
Středa: modrá
Čtvrtek: černá
Pátek: duhová (co nejvíce barev).
Pokud máte například pouze vršek v určené barvě, vezměte si černé kalhoty, aby vám nezkazily celkový dojem.
Pátek bude nejbarevnější, oblečte si všechny barvy, co doma najdete!
 

You may also like...