Prosinec ve ŠD

Prosincový čas ve školní družině 1. B byl pro děti hlavně o “čekání na Ježíška”.
Aby nám ten čas utíkal, vymýšleli jsme různé aktivity. 🙂
Nejprve jsme se vydali potěšit pacienty i zaměstnance PN v Kosmonosech, kde jsme společně s 1. A ozdobili vánoční stromečky v areálu vlastnoručně vyrobenými ozdobami. I když bylo mrazivé počasí, děti pilně zdobily a výsledek byl vynikající. 
Druhý týden byl pro děti plný tvořivé práce, vyrábění dárků pro rodiče, rozvoje fantazie, kreativity a jemné motoriky. 
Stihli jsme i návštěvu kina, která byla odměnou z vánočního jarmarku.  
Třetí týden nás navštívil Ježíšek. 🙂
Přinesl dětem spoustu hraček, her a lega. Asi byly opravdu moooc hodné. 🙂
V posledním týdnu jsme se věnovali převážně odpočinkovým a relaxačním činnostem. Děti si hlavně užívaly nových hraček, společenských her a stavěly z lega. Samozřejmě jsme si našli čas na vzájemné povídání, sdílení radostí i dětských starostí. Jako třešničkou na dortu byl uskutečněn výlet do čokoládovny v Šestajovicích, odkud si děti přivezly spoustu čokoládových dobrot, které si samy vytvořily.
Čekání na Ježíška uteklo jako voda, děti si odnesly domů spoustu dárků  pro rodiče, protože vlastnoručně vyrobený dárek je ten nejkrásnější. 🙂
A. M.
 
Zdobení stromečků

Vyrábění a tvoření

Ježíšek ve školní družině

Dárky od Ježíška

 

Čokoládovna Šestajovice

Dárečky pro rodiče i pro děti od p. vychovatelky 🙂

You may also like...