Spaní ve škole

Během školního roku, myslím že v listopadu, nám naše paní učitelka Kuhnová řekla, že budeme mít tak jako loni vánoční besídku spojenou se spaním ve škole. A také se tak stalo ze čtvrtka 20.12 na pátek 21.12.2017. Všichni jsme se na ten večer moc těšili , až mezi sebou budeme soutěžit v různých disciplínách. K večeři nám paní učitelka zajistila dovoz pizzy. Nejvíc objednávaná byla pizza Hawai. Po večeři jsme se vydali ven před zámek, kde jsme zapalovali prskavky – to se všem moc líbilo. Pak jsme se vrátili zpět do školy a zůstali jsme se na nádvoří. Tam jsme šli k rozsvícenému vánočnímu stromečku, zazpívali jsme si koledy a nadělili si vzájemně dárky. Potom jsme šli do družiny a připravili si tam karimatky a spacáky na spaní. V té době se někteří převlékli do pyžam a udělali si večerní hygienu. Pomalu se tak všichni chystali ulehnout, ale my jsme si do noci s holkami povídaly. Někdo usnul brzy, někdo později. Ráno se nám moc vstávat nechtělo ale nakonec jsme to všichni i následující školní den zvládli bez „ větších problémů“.
Poděkování patří hlavně naší paní učitelce za krásný večer, na který budeme všichni vzpomínat. Autor: Sofi Klazarová

You may also like...