Turnaj v malém florbalu

Dne 16. ledna 2018 odpoledne se uskutečnil v kosmonoské sokolovně další ročník školního turnaje v malém florbalu žáků 3. – 5. ročníků. Do turnaje se přihlásilo 6 družstev, která byla rozlosována do dvou základních skupin, v nichž se hrálo systémem „každý s každým“. Ve skupině „A“ na sebe narazili hráči z 3.A, 4.A a 5.B a ve skupině „B“ hráči  3.B, 4.B a 5.A.  Vítěz skupiny a druhý v pořadí postoupili do semifinále. Družstva na třetím místě si zahrála   o celkové 5. a 6. místo. Největším překvapením byl tým 3.A posílený Sašou Sheykem ze 4.B. Roli favorita nakonec potvrdili aktivní florbalisti z 5.B, kteří s přehledem vyhráli všechna utkání a ve finále jednoznačně porazili 5.A v poměru 7 : 2.  Nejlepšími, resp. nejužitečnějšími hráči turnaje byli vyhlášeni Saša Sheyko (4.B), který posílil tým 3.A a za dívky Simonka Odnohová (3.A).

Výsledky:                                                                  Konečné pořadí:
semifinále:      5.B  vs. 4.B     3 : 0                             1. místo:          5.B
                        3.A  vs. 5.A    1 : 6                             2. místo:          5.A
o 5. místo:       4.A  vs. 3.B    3 : 2                             3. místo:          3.A
o 3. místo:       3.A  vs. 4.B    3 : 2                             4. místo:          4.B
finále:              5.B  vs. 5.A    7 : 2                             5. místo:          4.A
                                                                                  6. místo:          3.B
[Not a valid template]

 

You may also like...