Únor – měsíc karnevalu, zábavy a smíchu

BAREVNÝ TÝDEN
I školní družina se zapojila do akce "barevný týden ". Každý den byl v jiné určité barvě.
Pondělí- červený den, úterý- modrý den, středa- žlutý den, čtvrtek- černý den, pátek- duhový den- na ten jsme se obzvlášť těšili, protože jsme si trička duhově nabarvili. A kdo nebarvil, přišel různobarevně oblečený.

" template="/home/users/zskosmonosycz/zskosmonosy.cz/web/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]
MASOPUSTNÍ REJ
Karneval je oblíbená tradice hlavně u dětí. S radostí se aspoň na chvilku promění v pohádkové bytosti, oblíbené hrdiny nebo zvířátka. A proto jsme si společně s dětmi 2.C uspořádali masopustní karneval. Děti soutěžily, závodily, tancovaly a samozřejmě nechyběla promenáda masek a sladká odměna. Užili jsme si spoustu zábavy a legrace.

" template="/home/users/zskosmonosycz/zskosmonosy.cz/web/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]
NOCOVÁNÍ NA ZÁMKU
Aby naše ŠD zažila dobrodružství, uspořádali jsme si společně s dětmi 2.C nocování na zámku. Protože je únor- měsíc karnevalu, celá akce byla v duchu masopustním, takže jsme si společně vyrobili barevné škrabošky oblíbených hrdinů, zatancovali a zasoutěžili. Paní vychovatelky připravily zábavné úkoly, které děti plnily s velkým nasazením. Ale největší zábava a dobrodružství byla večerní stezka odvahy a setkání se zámeckou bílou paní. Byla to opravdu zábava, vždyť škola na zámku má své kouzlo. Komu se poštěstí mít zámek jako školu a ještě v něm nocovat? Andrea Malinová, Jana Kronusová

" template="/home/users/zskosmonosycz/zskosmonosy.cz/web/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

You may also like...