Únor ve školní družině 1. B

Školní družina 1 .B společně s 1. A uspořádala ve čtvrtek 14. února karneval v pohádkovém duchu, na který přišly různé pohádkové postavy. Děti si užily spoustu zábavy,  soutěžily,  tancovaly a domů si odnesly sladké odměny. Největší odměnou byla dobrá nálada a pěkný zážitek.  
Hned druhý den 15. února děti nocovaly na zámku. Čekal je bohatý program, pohádkové soutěžení, tancovaní, oblíbená hra “kloboukovaná” a očekávaná stezka nočním kouzelným zámkem,  na které děti potkaly zámeckou Bílou paní. Druhý den ráno odcházely s nezapomenutelnými zážitky.  
I když je únor nejkratší měsíc v roce, my jsme toho zvládli ještě mnoho. Vydařila se nám plánovaná návštěva kamarádů v mateřské škole v Kosmonosech,  kde jsme si celou hodinu hráli společně i s paní učitelkou Majkou, které děkujeme za umožnění návštěvy. Už teď se těšíme,  až je přijdeme opět navštívit. 
21. února jsme se zúčastnili interaktivní výstavy PAT A MAT v Dobrovici, kterou jsme si patřičně užili. Dozvěděli jsme se například jak se pohádka natáčí a vyzkoušeli jsme si třeba zrcadlový trik. 
Samozřejmě se věnujeme i odpočinkovým činnostem. Čteme, povídáme si, tvoříme a hodně si hrajeme. Užíváme si každý den….
 
KARNEVAL
 

NOCOVÁNÍ NA ZÁMKU

NÁVŠTĚVA MŠ KOSMONOSY

VÝSTAVA PAT A MAT DOBROVICE

You may also like...