Vánoce přicházejí i v 6.B

Kdy jindy na naší škole, než v den vánočního jarmarku! Třída VI. B si společně se svým třídním učitelem vyzdobili již 30. listopadu svou domácí učebnu (č. 4) do vánočního hávu. K výzdobě vánočního stromku přispěl každý žák svou oblíbenou ozdobičkou, třídní učitel pak novinkou – led svíčkami na tužkové baterie (ekologickou alternativou, která šetří škole elektrickou energii za podobná zpestření).
Pochválení si pak zaslouží především služba na třídní nástěnky, která koordinovala průběh celého zdobení. A i v následujících dnech bude muset mít – lidově řečeno – oči na stopkách, aby výzdobu udržela až do začátku ledna v původním stavu. 
Nyní už musíme jen doufat, že si Ježíšek najde cestu i do naší učebny a vánoční náladou obdaruje každého žáka! A pro ty, kteří nemají možnost se do naší učebny vypravit, přikládáme ještě foto našeho stromečku. Mgr. Daniel Mašín

You may also like...