Velká pohádková soutěž

Po návštěvě Starých Hradů, se děti z naší třídy zúčastnily Velké pohádkové soutěže, kam mohly poslat svůj obrázek .
Malířka Bára vyhrála a obdržela dopis od samotného čaroděje:
Milá šikovná malířko Báro, děkuji ti za krásný obrázek, který jsi mi poslala do Velké pohádkové soutěže. S radostí ti oznamuji, že tvoje kresba byla vybrána mezi ta nejlepší a nejzdařilejší díla. A tak jsem se rozhodl, že tě pozvu na své sídlo – pohádkový Hrad a zámek Staré Hrady.
Staneš se kmotrou pohádkových bytostí, které se u nás na Starých Hradech usadily. Budeš pasována na Ochránce starohradských pohádek a za tvoji osobní účast dostaneš také pohádkovou odměnu. Kromě toho budeš moci navštívit také pohádkové prohlídkové okruhy.
V příloze ti proto zasílám pozvánku. U nás se pořád něco děje. Pro Vás, malé i velké člobrdíky, připravuje stále nová překvapen
Těším se opět na setkání a zdravím ze Starých Hradů. S pohádkovým pozdravem Archibald I., nejvyšší pohádkový čaroděj

You may also like...