Vyhodnocení Velké pohádkové soutěže

V dalším losování obdržel stejně krásný dopis Matyáš Orlovský a stál se tak dalším výhercem pohádkové soutěže:-).
Milý šikovný malíři Maty,
děkuji ti za krásný obrázek, který si mi poslal do Velké pohádkové soutěže. S radostí ti oznamuji, že tvoje kresba byla vybrána mezi ta nejlepší a nejzdařilejší díla. A tak jsem se rozhodl, že tě pozvu na své sídlo – pohádkový Hrad a zámek Staré Hrady.
Staneš se kmotrem pohádkových bytostí, které se u nás na Starých Hradech usadily. Budeš pasován na Ochránce starohradských pohádek a za tvoji osobní účast dostaneš také pohádkovou odměnu. Kromě toho budeš moci navštívit také pohádkové prohlídkové okruhy.
V příloze ti proto zasílám pozvánku.
Pozvánku v příloze prosím vytiskněte, vezměte s sebou a předložte v hradní pokladně – je to volná vstupenka pro tebe a jednoho dospělého zdarma. Platná je do 29. 4. 2018 a využít ji můžete kdykoli v otevírací době Hradu a zámku Staré Hrady. Otevřeno máme celoročně – soboty, neděle, prázdniny a svátky. Více o otevírací době a všech novinkách najdeš na https://www.starehrady.cz/ nebo na https://www.facebook.com/StareHrady/.
U nás se pořád něco děje. Pro Vás, malé i velké člobrdíky, připravuje stále nová překvapení.
Těším se opět na setkání a zdravím ze Starých Hradů.
S pohádkovým pozdravem
Archibald I.,nejvyšší pohádkový čaroděj

You may also like...