Zahradní sešlost v Horních Stakorách – 2. A, 2. B

Dne 6. 6. se žáci 2. A a 2. B sešli v odpoledních hodinách s rodiči, sourozenci na zahradní sešlosti v Horních Stakorách. Akci zahájilo vystoupení tanečního kroužku a kroužku fléten. Děti jsou velmi šikovní a předvedly vynikající výkon, za který byly odměněny velkým potleskem. Zábava pak probíhala dál v podobě opékání buřtu a sportovních aktivit. Do hry byli zapojeni i rodiče. Tým rodičů vyzval tým dětí. Vyhráli rodiče, protože měli malou výhodu, že jich bylo méně 🙂  V 19 hodin jsme se rozloučili s rodiči a sourozenci a ve škole zůstali jen žáci 2. A a 2. B. Večer jsme si užili ještě podvečerní procházku, luštění šifry, diskotéku v pyžamech a kino, které jsme si už užívali netradičně ve spacáku na podlaze třídy. Ráno jsme plní energie vyskočili a vyrazili na zmrzlinu skrz les a přes kopec Brejlov k letadlu u dálnice. Ušli jsme cca 6 km a mnozí byli po obídku tak unavení, že akci zakončili spánkem ve družině 🙂 Z této akce si všichni zúčastnění určitě odnesli spoustu zážitků. Myslím, že lépe jsme se se Stakorami nemohli rozloučit. Bude se nám stýskat. 

 
Autor: Zuzana Horáková

You may also like...