Zastávky na Mladoboleslavsku ožily létem

V Kosmonosích, Chudoplesích a v Bakově nad Jizerou ožily některé zastávky letními výkresy dětí ze základní školy Kosmonosy. ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY se spojila s místní školou a výsledkem je výzdoba některých zastávek, do kterých děti nakreslily obrázky s letními tématy. Cestující si tak mohou při čekání na autobus tato díla prohlédnout a naladit se na letní pohodu a nadcházející prázdniny, volno a dovolené. Některé obrázky mohou být i zajímavým tipem a inspirací, jak volno strávit.
Zastávkami v letním provedení jsou například stanice Kosmonosy, náměstí; Kosmonosy, nemocnice; Kosmonosy, Lidl; Kosmonosy, u zámku, další pak v Chudoplesích nebo Bakově nad Jizerou. Cestujícím bude výzdoba dělat radost nejen teď, ale i v červenci.
Školáci za připravené výkresy dostanou drobnosti od Arrivy a sladkou odměnu. Dopravce je odveze případně do vzdálenějších zastávek, kde si mohou prohlédnout i tvorbu ostatních dětí a udělat si před koncem školního roku malý výlet.
ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY a ZŠ Kosmonosy mají dlouhodobou spolupráci, školáci a paní učitelky se pravidelně účastní soutěžních akcí a často také vítězí.

You may also like...