Adaptační pobyt 6. tříd

První školní týden se společně šesté ročníky účastnili tzv. adapťáku. Vyjeli jsme autobusem do hotelu Ort v Libošovicích od pondělí 5.září do pátku 9. září. Program byl velice nabitý. Hned po ubytování a obědě nás nahnalo krásné počasí sportovat na rozlehlá hřiště, ať už fotbal, volejbal, stolní tenis nebo střílení z luku Někteří upřednostnili klasickou hru na schovávanou nebo tzv. zevling. Večer jsme zakončili seznamovacími hry a deskovkami. 
 
V úterý po snídani čtyři velké týmy bojovali o své životy při hře na vlajky.  Odpoledne jsme se vydali na 8-km okruh okolo hradu Kost a krásného údolí Plakánku. A protože šestáci se velmi rychle regenerují, po večeři jsme se vydali ještě na dřevo do lesa na kopec. 
 
Ve středu jsme začali den originální taneční rozcvičkou s panem učitelem Kozmou. Dopoledne byl v duchu teambuildingových her, doplněný velice  poučným kurzem první pomoci.  Po odpoledním klidu nás nohy zanesly do nedaleké Sobotky na osvěžující zmrzlinu a energii jsme museli doplnit dokoupením zásob v místním obchůdku. Večer nás totiž čekal táborák a stezka odvahy a na tu někteří potřebovali řádně obalit nervy. 
 
Čtvrteční celé dopoledne se soutěžilo v menších týmech na různých olympijských i netradičních disciplínách. Například přejít území za pomocí pouze 10 nohou a 7 rukou dal všem pořádně zabrat. Odpoledne nám už počasí nepřálo, a tak jsme další aktivitu přesunuly na společenskou místnost hotelu, kde museli detektivové vyřešit bankovní loupež. Večer po vyhlášení všech výsledků a udělení odměn jsme náš pobyt slavnostně zakončili společným promítáním filmu.

You may also like...