Den osobností na zámku 23/24

Dne 31. 01. a 01. 02. 2024 se na naší škole konal Den Osobností. Této akce se zúčastnili žáci od druhých do osmých tříd, nápomocni pak byli i žáci ze tříd devátých, kteří pomáhali nižším ročníkům s grafickou úpravou a videi. Ostatní deváťáci se připravovali na přijímací zkoušky s paní uč. Urbánkovou a paní uč. Červovou. 
Každá třída si vybrala významnou českou osobnost, kterou reprezentovala. Byly vybrány osobnosti z nejrůznějších oblastí působení (literatura, výtvarné umění, medicína a věda). Každý si zvolil jiné zpracování, například: loutkové divadlo, divadelní scénky, interaktivní plakáty, prezentace nebo animace pomocí IA. 
Autor: Kateřina Čiberová
Fotografie: Nela ČÍžková
Na výsledné práce našich žáků se můžete podívat zde:
DEN OSOBNOSTÍ 23/24
 

nebo pomocí QR kódu:

unnamed

You may also like...