Návštěva Úřadu práce v Mladé Boleslavi

Dne 1.11. 2017 jsme se my, třída 9.A pod vedením paní učitelky Štefkové, vydali na Úřad práce v Mladé Boleslavi. Hned na začátku nás přivítala milá paní, která nás následně doprovodila a podávala informace. Seznámila nás se všemi středními školami v Boleslavi a okolí. Následně jsme si mohli udělat test na výběr povolání a přesunuli jsme se do druhé části místnosti, kde stála obrovská skříň, ve které byly složky s nejrůznějšími zaměstnáními. Do jakékoliv jsme se mohli podívat a zjistit si o daném povolání více.
Celé to bylo velmi přínosné, dozvěděli jsme se o povolání, které nás zajímá a také jsme podle testu zjistili, na jakou práci bychom se přibližně hodili. Určitě jsme si z tohoto dne odnesli mnoho, máme přehled o zdejších školách, ujasnili jsme si, které školy se pro nás hodí a které ne. Autor: Kačka Nguyenová

You may also like...