Halloween a Dušičky – 2. C

Podzim je v plném proudu a vytváří kontrasty mnoha nádherných barev. Povadlé listy se zlehka snášejí shůry i do míst posledního odpočinku našich blízkých, kam v tomto čase s posmutnělou tváří, svíčkou coby symbolem života a květinovou dekorací přicházíme snad nejčastěji. Nastal čas Památky zesnulých či lidově zvaných Dušiček. Jak jen důstojné mohou být Dušičky, tak naopak rozverný bývá Halloween. 

Dušičky i Halloween jsme si se žáky 2. C během dvou projektových dní plných aktivit připomněli na konci října. Veselý rej nejpodivnějších strašidel musel překonat nejeden prazvláštní úkol. Dýně s úsměvem, ale i vyceněnými zuby byly všude kolem. Stejně tak nechyběli malí i velcí duchové. Všechny se smyslem pro humor nyní zveme k nahlédnutí do fotogalerie.

Mgr. Pavla Šímová

 
 
 
 
 
 

You may also like...