Lets Write and Learn English

Již druhým rokem jsou žáci 4.A zapojení do projektu eTwinning. Společně s partnerskou třídou stejně starých žáků z dalekého Španělska si vyměňují vánoční přání, setkávají se online, posílají si různé úkoly nebo videa, kde si navzájem představují zvyky a každodenní život ve své zemi. Tak mají možnost poznat blíž cizí zemi, ale si i uvědomit české hodnoty. 
 
Zde je ukázka tvorby dětí (video natáčely samy, vyučující pouze sestříhal). K videu společně vytvořily pro španělské děti kvíz v kahootu, který ověřil, jak pozorně video sledovaly. To stejné připravili žáci z Barcelony i pro nás a my si kahoot moc užili. Nejzajímavější bylo zjištění, že jim škola začíná až v 9 hodin, ale končí až okolo 17 hodiny a na hodinou obědovou pauzu chodí převážně domů. 

You may also like...