Soutěž – Vánočka 2022

Součástí vánočního jarmarku, který se uskutečnil 24.11., byla soutěž o nejkrásnější a nejchutnější vánočku. Své pekařské umění ukázalo 7 soutěžících a porotou byli návštěvníci, kteří zavítali do jídelny. Vánočky ochutnali, vzhledově posoudili a dali hlas svým favoritům. Výsledky byly velmi vyrovnané, což svědčí o tom, že všechny vánočky byly krásné a výborné. A proto došlo k tomu, že se na prvních místech v obou kategoriích sešli dva žáci se stejným počtem hlasů.
V kategorii nejkrásnější vánočka se na 1. místě umístili vánočky č. 2 a č. 3., tedy žákyně A.U. a žák P.D., oba z 6. ročníku.
V kategorii nejchutnější vánočka se na 1. místě umístili vánočky č. 2. a č. 4, tedy žákyně A.U. z 6. ročníku a žák J.K. ze 3. ročníku.
Z fotografie, která byla pořízena na konci hlasování je zřejmé, že si návštěvníci na vánočkách pochutnali.
Vítězům blahopřejeme a v pondělí obdrží ceny.
Děkujeme všem zúčastněným a také návštěvníkům, kteří hlasovali.

You may also like...