Sportovně relaxační pobyt 5. A, 5. B

V týdnu 13.-17. 6 vyrazili žáci 5. A a 5. B na sportovně relaxační pobyt na Chatu Slovanka v Hraběticích. Během pěti dnů jsme zvládli procestovat celý svět. Každý den jsme se ocitli na jiném světadílu a plnili jsme roztodivné hry a činnosti. Vyjeli jsme z Evropy, navštívili jsme ZOO, v Americe jsme si zahráli na kovboje, které osedlali své kobyly a večer jsme propadli hazardu v kasinu v Las Vegas. V Africe jsme dobývali území a oživovali mumie a večer jsme si zatančili v maskách šamanské tance. V Asii jsme se vydali na pochod pustinou na rozhlednu Královka a večer museli projít strašidelným lesem. V Austrálii jsme se účastnili olympiády v Sydney a chytali klokany za ocásky.  Celý týden jsme také usilovně pracovali na našem lesním obydlí. Během týdne se nám podařil utužit kolektiv a nasbírat spoustu krásných zážitků.

You may also like...