Strašidelný den v 1. C

Strašidelný den bereme jako příležitost, kdy si můžeme užít trochu legrace jinak, než je u nás zvykem. Naše třída 18. listopadu potemněla a proměnila se ve strašidelnou. Potkali se u nás kostlivec, čarodějnice, duchové a další příšerky. Děti plnily úkoly paní učitelky čarodějnice, za které dostaly strašidelný perníček ve tvaru ducha či netopýra. Čekal nás kouzelný den plný strašidelných soutěží. Seznámili jsme se s halloweenskými zvyky a překonali strach z kostlivců, pavouků a dalších strašlivostí. Strašidelné učení bylo zábavné, počítali se pavouci, chytali netopýři a vyráběli se legrační dýně. Hry, soutěže i tanečky se za hlasitého smíchu střídaly po celý den. Poděkování patří rodičům, kteří pomohli dětem s výběrem kostýmu. Na všechna naše strašidla se můžete podívat na fotkách.

You may also like...