Jak jsme zvládli přespolní běh – 8.A

Štěpánka je jindy klidné místo,jenže v pondělí 2.10. to tam vřelo už od rána. Konal se tam totiž přespolní běh, pro kolky to bylo 1,5km a pro nás kluky 3km. Nás z 8.B se odhodlalo závodit 7 žáků – Lucka Volfová, Jana Jelínková, Áňa Zlámalová, Martin Veselý, Vojta Zajíček, Kuba Vajsejtl a Matěj Zahula. Už od rozcvičení na nás byla znát nervozita. Jen jsme vyběhli ze startovací louky, už jsme se potili v prvním příkrém kopci. Odměnou byl ale běh dolů a přes potok, kde už na nás čekal další kopec. Když jsme všichni doběhli už nemohoucí a udýchaní do cíle, hrozně rádi jsme  „došli“ na zastávku autobusu a odjeli zpět do školy. Byli jsme docela úspěšní, holky získaly 4. místo a my kluci jsme skončili 5. Bojovali jsme všichni jako tým a moc nám pomohlo vzájemné povzbuzování. Jestli se zúčastníme příští rok? Určitě ano a možná nás poběží z naší třídy víc…..uvidíme 🙂 Autor: Martin Veselý

You may also like...