NJ workshop

Digital composite image of schoolgirl holding abacus against chalkboard

Jmenuji se Kateřina Göldner a jsem od tohoto září nová posila v zámeckém pedagogickém týmu. Konkrétně vyučuji cizí jazyky. Po studiu na univerzitě v Hradci, jsem se na šest let usadila v Německu a nasávala místní kulturu a jazyk v historickém městě Görlitz.  Osud mě ale poslal zpět do rodné země a od srpna 2017 bydlím v Mladé Boleslavi. Nyní bych ráda žákům předala něco málo z mých zkušeností a zážitků, přiblížila německou kulturu a motivovala k učení tohoto jazyka. Velikou a jedinečnou příležitost budou mít žáci osmých tříd v první pátek v říjnu, neboť nás tento den při speciální workshopové dvouhodině podpoří rodačka a žákyně 8. třídy gymnázia v Görlitz, Nancy. Žáci budou mít možnost si s Nancy zahrát hry (ano, opravdu neumí ani slovo česky), zkusit si napsat svoje jméno starým německým písmem nebo se dozví, proč Němci nikdy nechodí pozdě. Více už neprozradím, exkluzivní informace z workshopu se dozvíte v Kosmonosáku.