A už v tom zase jedeme spolu

Měsíc září je téměř za námi a my již můžeme bilancovat první měsíc společné práce. „Vyjukaní“ prvňáčci už nejsou překvapeni, jsou již znalí své paní učitelky, vychovatelky, nových kamarádů. Deváté ročníky se ještě neprobraly z prázdninového lenošení. Ale pomalu zjišťují, že do pololetí čas rychle uteče a čas výběru školy pro další studium neúprosně letí. Máme nového dodavatele ovoce, firmu Bovys, která nám ovoce připravené pro každou třídu, dodává každý týden. Zapojili jsme se do projektu Mléko do škol. Každý žák školy obdrží 250 ml neochuceného mléka a možná v budoucnu přibudou i jiné mléčné výrobky. Již jsme exkurzovali, běhali v Zámeckém parku, sbíráme plastová víčka, starý papír, upotřebený olej či použité baterie. Samozřejmě se nezapomínáme učit. V září to bylo většinou opakování z loňského roku. Ale i to je nutné, neboť klasik říká, že opakování je matka moudrosti. Všichni v tom školní roce 2017/2018 jedeme spolu a na nás všech záleží, jaký ten rok bude. Zda si vzájemně pomůžeme dělat školu přitažlivou s nezapomenutelnými zážitky, plnou důvěry, tolerance, školu veselou a plnou zajímavých akcí. Autor: Mgr. Lenka Černá

You may also like...