Vánoční rozjímání v družině – 1.C

Předvánoční čas si v naší ŠD užíváme.  Máme za sebou školní jarmark, na který jsme se všichni moc těšili a patřičně si ho užili.  Pilně jsme tvořili a vyráběli.  

[Not a valid template]

Při odpočinkové činnosti jsme si povídali o adventu, svaté Barboře i Lucii, společně jsme si zazpívali koledy, vyslechli si vánoční příběh o narození Ježíška, na kterého se všichni moc těšíme. Povídali jsme si také o vánočních zvycích a tradicích, které udržujeme doma.
Ve školní družině panovala předvánoční atmosféra, ke které přispěla i výzdoba našimi výrobky a rozsvícený stromeček.

[Not a valid template]

Vyráběli jsme z různých materiálů a vyzkoušeli zajímavé techniky. Nechyběli čerti, andělé, věnce a na konec vánoční přáníčka pro rodiče s dárečky pro potěšení od svých „družináčků“. Ani na kresbu obrázků co si děti přejí od Ježíška jsme nezapomněli.

[Not a valid template]

I když nám ještě pár dnů  do příchodu Vánoc zbývá, víme jak si udělat krásný předvánoční čas a těšit se z každého dne. Protože nejdůležitější v předvánočním čase je „těšení“.

You may also like...