Basketbalová průprava

I v tomto školním roce pokračuje v naší kosmonoské ZŠ již tradiční spolupráce s basketbalovým oddílem TJ Auto Škoda Mladá Boleslav. Žáci 3. a 4. tříd tak mají možnost vyzkoušet si v rámci 8 hodin Tělocviku reálný basketbalový trénink a průpravu pod vedením zkušeného basketbalového trenéra, kterým je p. Jiří Mladý. V průběhu výuky získávají žáci   3. tříd základní návyky při činnosti s basketbalovým míčem a ti starší už nacvičují jednoduché herní varianty a navazují tak na zkušenosti z loňského školního roku. V lednu se pak stejné ročníky utkají ve školním turnaji a vítězná družstva budou reprezentovat školu na závěrečném turnaji v Mladé Boleslavi, kde především třeťáci budou obhajovat loňské vítězství třídy 3.B.